Home > 3party > ESET Smart Security 5 BETA

ESET Smart Security 5 BETA


Yeni ESET Smart Security 5 BETA:
Temel Avantajlar:
• Başlangıç ​​Prosedürü optimize edilmiş. Artık tamamlamak için imza veritabanı indirmek için bekliyor – ESET Smart Security 5 Eğer güvenlikten ödün vermeden, çizme hemen sonra bilgisayarınızda çalışmaya başlayalım.
• Online Güvenlik. Internet üzerinde artan riski göz önüne alındığında, ESET Smart Security yeni sürümü Internet kaynaklı her türlü tehdide algılar. sosyal medya dolandırıcılığı ve sosyal mühendislik dahil Bunlar aile üyeleri ve çocukları günlük maruz kaldığı.
• Küçük Sistemi Footprint. Eşsiz mükemmel sistemi ortamına uyacak şekilde yılda optimize edilmiştir ESET NOD32 Antivirus inşa. ESET akıcı bir performans sağlayarak piyasadaki en düşük ayak izi sistemi ile bir akıllı çözüm üretilmiş.
Yeni Özellikler
• Ebeveyn Kontrolü. Ebeveyn kontrolü size potansiyel olarak saldırgan materyaller içerebilir siteleri engellemek sağlar. Ayrıca, anne kadar 20 ön tanımlı web sitesi kategoriler erişim yasaklayabilir.
• Tarama Powered Cloud. bulut tehdit ilgili bilgi akışı gerçek zamanlı dayanarak, ESET Virüs laboratuvarı  internet tehditlerine karşı koruma sabit bir düzey için up-to-date ün hizmetleri tutar.
• Geliştirilmiş Antispam. Bizim antispam algılama hassasiyet daha da yüksek düzeyde için tam bir optimizasyon süreci başlatmıştır ESET Smart Security entegre modülü.
• Geliştirilmiş Media Control. Blok tehditleri taşınabilir medya üzerinden sisteme atlatmaya çalışıyorum. ESET Smart Security 5 otomatik olarak USB flash sürücüler, CD’ler ve DVD’ler içerik tarama ister. Blok belirli bir medya aygıt kimliği, ortam türü ve seri numarası gibi bir dizi parametrenin dayalı.
• Akıllı Güvenlik Duvarı. ESET Smart Security 5 bilgisayara uzaktan erişim ve ağ trafiğini izleme, yetkisiz kullanıcıların engellenmesine yardımcı olur.
Yeni Geeks için Özellikleri:
• Oyun Modu. tam ekran modunda, ESET Smart Security otomatik olarak sistem kaynaklarını kaydeder sessiz modu, bu yüzden oynarken bilgisayar oyunları keyfini çıkarabilir ya da pop-up mesajları dikkatiniz dağılmadan önemli iş görevlere konsantre geçer zaman.
• HIPS İşlevsellik Gelişmiş. Bu bir gerçek Geeks için – artık size daha ayrıntılı bir sistemin davranışını özelleştirebilirsiniz: sistem kayıt defteri, etkin süreçler ve programlar ve ince ayar güvenlik duruş için kurallar belirleyin.
• Kurulum Tree Gelişmiş. daha sezgisel ve kolay navigasyon için gelişmiş ayarlar yeniden tasarlandı.
• Geliştirilmiş Lisans Yönetimi. etkinleştirme türünü size en uygun seçin. Tüm etkinleştirme yöntemleri mümkün olduğunca az kullanıcı müdahalesi olarak istemek için tasarlanmıştır.
• Taze New Look keyfini çıkarın. Grafiksel ortamda genel kullanıcı deneyimini geliştirmek amacı ile kullanılabilirlik ve tasarım değişiklikleri bir dizi uğramıştır. En sık kullanılan eylemleri tüm ekranlarda mevcuttur. Şimdi sezgisel daha şeffaf ve “Araçlar” bölmesinin yeni gösterge paneli gibi göz atın.

Bu versiyonda baya bi gorunumu degistirmisler gercekten hos olmus

This slideshow requires JavaScript.

Advertisements
Categories: 3party
  1. No comments yet.
  1. No trackbacks yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: